Dlaczego warto tu zainwestować?

Gmina Leżajsk w 2005 roku utworzyła spółkę Stare Miasto-Park celem utworzenia parku przemysłowego, a już w 2008 roku nastąpiło uroczyste otwarcie w pełni uzbrojonych ponad 30 ha terenów inwestycyjnych, w tym 4 hal produkcyjno-magazynowych o łącznej powierzchni prawie 8 tys. m2. Dzięki temu stworzono dla Inwestorów i Przedsiębiorców przyjazne miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej oraz inwestowania. Następnie poprzez różnego rodzaju zachęty m.in.: ulgi podatkowe, pomoc w znalezieniu odpowiednich nieruchomości oraz wsparcie na każdym etapie inwestycyjnym jak również poinwestycyjnym zbudowano doskonały klimat dla przedsiębiorczości i inwestowania na naszym terenie.

Władze Gminy Leżajsk, aby skutecznie przyciągać kolejnych inwestorów wsłuchują się potrzeby przedsiębiorców lokalnych, krajowych jak również zagranicznych. Wychodząc naprzeciw im potrzebom działają na szeroką skalę począwszy od dbania o jakość przestrzeni publicznej, przez zachęty podatkowe, współpracę ze szkołami, efektywną pracę urzędu, aż do sprawnego systemu komunikacji w gminie.